Člen skupiny
Servisní a poruchová služba

518 698 711

Teplárna podpoří nadané děti i malé sportovce

Teplárna podpoří nadané děti i malé sportovce 02. 05. 2017

Částkou čtvrt milionu korun podpoří Teplárna Kyjov na základě dohody o vzájemné spolupráci město Kyjov. Dodatek ke smlouvě, který určuje konkrétní využití příspěvku na letošní rok, podepsal dnes předseda představenstva Teplárny Kyjov Petr Jeník se starostou Františkem Luklem. 

Dohoda mezi městem a teplárnou vymezuje mimo jiné spolupráci v oblasti centrálního zásobování teplem nebo informování o vývoji cen za dodávky tepla. V rámci dohody se každý rok uzavírá dodatek o konkrétní podpoře. „Letos poskytneme městu 250 tisíc korun na aktivity dětí a mládeže. To jsou oblasti, které naše společnost dlouhodobě podporuje,“ řekl předseda představenstva Teplárny Kyjov Petr Jeník.

Peníze půjdou mimo jiné na zřízení stipendijního fondu pro nadané děti a využijí je také sportovní kluby pracující s dětmi a mládeží.

Dohodu o spolupráci uzavřela teplárna s městem v roce 2015 a během dvou let darovala městu půl milionu korun. Přispěla mimo jiné na výstavbu nového dětského hřiště, kulturní akce, oslavy 890. výročí města Kyjova nebo folklórní festival Slovácký rok.